Віримо в Україну. Разом до перемоги!
VIN
+380504447025/a>
Украина, г. Киев, ул. Куреневская, 18, офис 105

Доставка

доставка глобал партс

Найшвидший та зручний спосіб доставити товар по Києву – відправка Ваших замовлень таксі.

Наш менеджер отримає замовлення, самостійно викличе таксі за вказаною адресою, Вам надати повну інформацію щодо Вашої відправки.

                                                            

самовывозЦей спосіб слід вибирати, якщо Ви зможете забрати замовлення самостійно, або через довірену особу в офісі компанії. Час та дата самовивезення Ви отримаєте смс про готовність Вашого замовлення.

 

транспортные компанииТранспортні компанії. Доставка замовлення адресату додому або офіс може бути здійснена через компанію перевізник Нова Пошта. Доставка здійснюється по всій території України.

 

Правила доставки замовлень:
Доставка оплаченого товару по Києву – здійснюється через службу таксі.

У разі звернення клієнта щодо доставки товару по Києву, через службу Таксі, менеджер компанії Глобал Партс, погоджує з Вами вартість та час доставки. Після узгодження всіх деталей на замовлення, обробляє Ваше замовлення та готує на відправку.

Доставка по Україні клієнтам з інших областей:

Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії Нова Пошта, за пунктами доставки перевізником Нова Пошта
Дрібно габартні замовлення та Великогабаритні замовлення, відправляються через вантажне відділення № 247 Нова Пошта в день замовлення.


Просимо звернути увагу:

Розрахунок за доставку великогабаритного товару, ми можемо сказати, тільки при оформленні його при відправці, якщо Ви не знаєте або переживаєте за вартість оплати доставки, скажіть про це менеджеру при замовленні, при оформленні Вашого замовлення, наш співробітник всі деталі погодить з Вами при відправці заказу.
Усі замовлення страхуються при надсиланні на повну вартість замовлення.
Терміни доставки залежать від роботи компанії перевізника, а відправлення замовлення здійснюється згідно з графіком перевезень транспортних компаній.
На всі відправки працює автоматичне повернення товару, тобто якщо протягом 7 днів не можете забрати своє замовлення, просимо Вас повідомить нам, ми продовжимо термін зберігання на відділення.


Відправка товару здійснюється лише після зарахування оплати на Р/С компанії.

Вартість доставки в регіони:

Вартість доставки розраховується виходячи з тарифів перевізників і залежить від віддаленості від Києва. Тарифи Ви можете перевірити на сайтах перевізників: Нова пошта.

Отримання товару на компанії перевізника:

  • Просимо Вас перевірити цілісність товару при отриманні товару у перевізника.
  • У разі якщо товар прибув у некондиційному стані з вини Перевізника, необхідно отримати АКТ про пошкодження вантажу, завірений печаткою Перевізника.
  • Якщо товар втрачено при перевезенні вантажу, покупець отримує відповідний АКТ, завірений печаткою Перевізника
  • Далі, відправити АКТА про пошкодження вантажу нашому співробітнику.
  • Якщо акт про пошкодження вантажу оформлений правильно, наш співробітник - перевіряє наявність товару на складах, і в разі наявності відправляє покупцю інший товар.
  • У разі якщо товару немає в наявності, гроші за некондиційний товар лягають на особовий рахунок покупця, або повертаються покупцю.

У свою чергу, щоб не сталося з Вашим замовленням, просимо Вас не переживати, ми докладемо маскімум зусиль для вирішення Вашого питання. По всым петанням, просимо звертатися до менеджера, який Вам обробляв замовлення.